Które znaki zodiaku najczęściej łamią serca? Warto na nie uważać!

Astrologia to dziedzina, która nie przez wszystkich jest traktowana na poważnie. Jednak jeżeli wierzyć wróżkom, są takie znaki zodiaku, które z pewnością wcześniej czy później złamią serca i nie będą obracać się za siebie. Jakie?

Towarzyskie Bliźnięta

Teoretycznie, osoby spod tego znaku są ogromnie towarzyskie i lubią, gdy w ich życiu dzieje się sporo. Jednak z drugiej strony, mają duże problemy z podejmowaniem decyzji, co przekłada się na ich ścieżkę życiową. Przekłada się to również na relacje z drugą osobą. Kiedy w jednej chwili poświęca ci maksymalnie dużo uwagi, w drugiej już o tobie nie pamięta. Bliźnięta w stałym związku nie zachowują się wcale inaczej. Dlatego tak często dochodzi do kłótni i zwykłych nieporozumień.

Władczy jak Lew

On nie uznaje kompromisów i swoich przekonań będzie bronił nawet za cenę spokojnej relacji. Osoby spod znaku lwa często są ślepo zapatrzone w swoje własne potrzeby, marginalizując innych. Dlatego związek z taką osobą to sztuka ogromnego kompromisu, ale całą robotę wykona druga strona. Lew nie idzie na ustępstwa.

Strzelce łamią serca bez złych intencji

Osoby urodzone w tym znaku zodiaku mają ogromną potrzebę wolności i niezależności. Nie będą więc dopasowywały się do sztywnych ram i ograniczeń. Woli odejść, niż ugiąć się do kieratu dnia codziennego. Nie są to również osoby, które szybko angażują się w związek. Część z nich zwyczajnie nie potrafi tego zrobić.