Przeszczep włosów metodą FUE – co to takiego?

Włosy są wizytówką każdego człowieka. Gdy mamy problemy z ich wypadaniem, warto rozważyć przeszczep włosów metodą FUE – to rozwiązanie, które sprawdza się u wielu pacjentów. Metoda ta cechuje się niewielką ingerencją w skórę i inaczej jest też nazywana metodą No touch. W tym wypadku mieszki włosowe są pobierane za pomocą specjalnego narzędzia, a następnie umieszczane w biorczej strefie. Cały zabieg jest wykonywany przez specjalistów z doświadczeniem i wiedzą.  

Przeszczep włosów FUE

Kto może skorzystać z metody FUE? Jest ona polecana pacjentom, którzy nie chcą mieć blizny po zabiegu. Może to wiązać się z tym, że pragniemy mieć krótką fryzurę. Po zabiegu powstają drobne blizny, które nie są zbyt widoczne. Faktem jest, że przeszczep włosów ma bardzo dobre opinie. W efekcie uzyskujemy takie włosy, o jakich marzymy. Nie zapominajmy o tym, że technika wymaga doskonałej precyzji i dużego doświadczenia specjalistów. Nie ma mowy o jakimkolwiek problemie podczas operacji. Lekarz posiada sprawność manualną i zmysł estetyczny.  

Niezwykłe efekty

Warto zauważyć, że przeszczep włosów za pomocą FUE daje naturalne efekty. Pacjent musi się odpowiednio przygotować do zabiegu. Konieczne jest wygolenie części dawczej. W trakcie zabiegu pobranych jest około 500-3500 przeszczepów. Proces wiąże się z zachowaniem delikatności i szybkości działania. Trzeba w możliwie najkrótszym czasie wykonać to zadanie. Pamiętajmy o tym, że cena przeszczepu jest zależna od zakresu działań. Metoda jest czasochłonna i wymagająca dla specjalisty. Przeszczep włosów FUE nie wymaga zakładania szwów, czy też odbywania wizyty kontrolnej. W trakcie gojenia warto jednaj zmniejszyć intensywność życia społecznego. 

Nie każdy wie, że przeszczep włosów FUE jest dobrym wyborem dla osób z łysieniem androgenowym. To ciekawa metoda na zakrycie lub korektę blizn na głowie. Specjaliści w tej sytuacji łączą różne techniki, aby uzyskać pożądane efekty. Pozytywnie opinie zadowolonych pacjentów jasno wskazują, że przeszczep FUE dał im całkiem nową jakość życia. 

Przeszczep włosów FUE jest wykonywany przez doświadczonych lekarzy. Postawić warto na kompleksową ofertę, która spełni nasze oczekiwania. To metoda, która cechuje się niewielką ingerencją w skórę pacjenta. Po zabiegu nie trzeba zakładać szwów, a blizny są bardzo małe. Nic więc dziwnego, że przeszczep tą metodą cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród osób w różnym wieku.